CBet Rally Rokiškis 2024

Aštuntasis „CBet Rally Rokiškis 2024“ jau artėja! Liepos 25-27 dienomis Rokiškis vėl gyvens ralio ritmu!

cbet rally rokiškis 2024
cbet rally rokiškis 2024

Liepos 25-27 dienomis Rokiškyje ir jo apylinkėse vyks ketvirtasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas – „CBet Rally Rokiškis 2024“. Šis renginys bus ilgiausias visame čempionato kalendoriuje, su daugiau nei 140 kilometrų greičio ruožų. Organizatoriai žada daugybę staigmenų, kurios tikrai nepaliks abejingų tiek žiūrovų, tiek dalyvių.

Jau aštuntą kartą iš eilės vykstantis „Rally Rokiškis“ kasmet nustebina žiūrovus ir dalyvius naujomis idėjomis bei unikaliomis trasomis. Ralio organizatorius Audrius Gimžauskas atskleidė, kad šiais metais dalyviai turės įveikti 143 sportinius kilometrus. Pirmai dienai paruošti penki greičio ruožai, o antrai dienai – net dešimt, iš kurių dešimt yra visiškai unikalūs.

Vienas iš ralio akcentų bus miestinis greičio ruožas, kuriame žiūrovai galės stebėti įspūdingus automobilių šuolius per legendinį Vaidoto Žalos trampliną. Antrą ralio dieną dalyviai susidurs su nauja iššūkiu – greičio ruožu karjere, kuriame bus įrengtas dirbtinis tramplinas. Ši vieta ypatingai patraukli žiūrovams dėl puikaus matomumo ir įspūdingų vaizdų.

Dar viena naujovė – greičio ruožai toje pačioje sankryžoje, kur automobiliai važiuos skirtingomis kryptimis, leisdami žiūrovams matyti du skirtingus greičio ruožus iš vienos vietos. Šią vietą pasiekti galima bus tik iki greičio ruožo uždarymo.

Ralio širdimi taps Rokiškio centre esanti Nepriklausomybės aikštė, kur bus įrengta dalyvių serviso zona ir ralio štabas. Čia vyks ralio atidarymo ceremonija, kur dalyviai važiuos per starto arką. Ralio organizatoriai taip pat bendradarbiaus su Autogamintojų ir importuotojų asociacija (AGIA), kuri pasirūpins tvarumu ir atliekų rūšiavimu dalyvių serviso parke.

„CBet Rally Rokiškis“ renginio metu taip pat bus organizuojama turtinga koncertinė programa. Penktadienį žiūrovus linksmins Augustė Vedrickaitė, o šeštadienį po apdovanojimų Rokiškio dvaro teritorijoje įvyks grupės „8 kambarys“ koncertas bei įspūdingi fejerverkai.

Išankstiniai pigesni bilietai – https://bit.ly/3Xzbi2B

Bilietai, įsigyti internetu, ralio informacijos centre arba prie įvažiavimų į greičio ruožus, galios ir apdovanojimų ceremonijai bei „8 KAMBARYS“ koncertui. Vaikams iki 12 metų renginys nemokamas!

Bilietus tik į apdovanojimų ceremoniją ir „8 KAMBARYS“ koncertą galėsite įsigyti liepos 27 d. prie įėjimo į Rokiškio dvaro aikštę. Kaina – 10 Eur.

Bilietus, pirktus Bilietai.lt platformoje, būtina iškeisti į ralio apyrankes. Tai padaryti galėsite ralio informacijos centre, kuris įsikurs Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje. Darbo laikas:

  • Liepos 25 d. 11:00 – 19:00
  • Liepos 26 d. 08:00 – 21:00
  • Liepos 27 d. 07:00 – 12:00

Renginio metu taip pat galėsite iškeisti bilietus prie įvažiavimų į greičio ruožus.

Nepraleiskite progos dalyvauti šiame įspūdingame renginyje!

Traditional automobile sports event in Rokiškis and its district „CBet Rally Rokiškis 2024”!
Organisers will prepare not only well known Special Stages and legendary jumps but some news as well as a great concert program.
Ir will be 4th event of Lithuania automobile rally and 4th event of Lithuania automobile rally sprint championship.
More information soon!

Pradžia: 2024-07-25 15:00:00
Pabaiga: 2024-07-27 23:45:00

Vieta: Rokiskis, Lithuania

Parengta remiantis „CBet Rally Rokiškis ” informacija.

Žyma:
Pasidalink šiuo turiniu