Skip to content

Internete plinta šokiruojanti egzekucija – Rokiškio rajone 23 metų jaunuolis įtariamas vyrą talžęs iki mirties

23-ejų juodupėnas, kurio išpuolius prieš kaimynus bei kitus jam nepatikusius žmones kentė gyventojai, įtariama surengė egzekuciją, po kurios mirė žmogus, o visą tai transliavo populiariame socialiniame tinkle tiesiogiai.

Po smurto prieš netoliese gyvenantį asmenį iš pradžių jam buvo pareikšti įtarimai dėl sunkaus kūno sužalojimo, o sumuštajam mirus – šis jaunuolis tapo įtariamuoju nužudymo byloje ir yra suimtas.

Kaip skelbia lrytas.lt, smurto protrūkis tiesiogiai transliuotas socialiniame tinkle „Tiktok“. Vyras, kuris buvo mirtinai sumuštas, esą gerokai vyresnis nei 23 metų Rokiškio rajono gyventojas.

Ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus kūno sužalojimo pradėtas dar spalio 24 d. 2.07 val. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė LRT.lt teigė, kad apie įvykį Bendrajam pagalbos centrui (BPC) pranešė neprisistatęs asmuo, tikėtina, pastebėjęs transliaciją internete.

„Iš karto pareigūnai nuvyko į įvykio vietą, rado sužalotą asmenį ir 2000 m. gimusį įtariamąjį. Jam nustatytas lengvas girtumas“, – sakė ji.

Sunkios būklės auka, pasak O. Jukniūtės, pristatyta į Rokiškio ligoninę, tačiau spalio 29 dieną mirė, o tyrimas perkvalifikuotas į gerokai sunkesnį nusikaltimą – nužudymą. Pirmasis apie šį smurto protrūkį pranešė portalas grokiškis.lt.

„Neseniai prieš šį asmenį buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai – dėl viešosios tvarkos sutrikdymo bei svetimo turto sugadinimo, trys administracinės teisenos“, – grokiskis.lt kiek anskčiau sakė policijos atstovė.

Juodupėje kalbama, esą žmogus buvo sumuštas iš keršto už „paskundimą“ policijai, tačiau plačiau šios versijos policijos atstovė nekomentavo. Anot jos, viskas paaiškės atlikus ikiteisminį tyrimą.

„Tik Tok‘o“ žvaigždė?

„Tik Tok“ platformoje įkeltų minėtų vaizdo įrašų turinys – smurtinis, girdimi keiksmažodžiai. Kažkas iš vaikino aplinkos nufilmavo, kaip jis išspiria buto duris, meta didžiulį akmenį į langus.

Tai pat užfiksuotos scenos, kuriose jis girtauja su kitais asmenimis. Galimai siekdamas patraukti dėmesį, jaunuolis filmavo ir savo namų aplinką, kurioje – išvartyti baldai.

Skelbdamas tokius įrašus, juodupėnas prašo stebėtojų paaukoti pinigų.

Seniūnui žinomas

Juodupės seniūnas Valdas Adomonis sakė, kad apie nužudymu įtariamą jaunuolį yra girdėjęs ne kartą. Jis visai neseniai išdaužė laiptinės langą. Dėl incidento kreipėsi daugiabučio namo gyventojai.

Seniūnui teko kalbėtis su šiuo gyventoju. Esą susidarė įspūdis, kad asmuo yra neadekvataus elgesio. Jis gyveno laisvai, nebuvo pripažintas neveiksniu, todėl nuolat buvo „drausminamas“ policijos.

Tikimės papildyti

Pilną straipsnį skaitykite: LRT.lt