Skip to content

Penktadienį eismo sąlygas Lietuvos keliuose sunkina snygis ir plikledis

Lietuvos automobilių kelių direkcija pranešė, kad penktadienio rytą šalies keliuose esama sudėtingų eismo sąlygų dėl snygio ir plikledžio.

Kaip skelbiama, Šiaurės vakarų Lietuvoje ir Rokiškio rajone dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos provėžotos, slidžios, padengtos prispausto arba puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm. Klaipėdos, Vilniaus, Prienų ir Mažeikių rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis.

Kitur pagrindinių kelių dangos daugiausia drėgnos, tik vietomis sausos, o mažesnio intensyvumo rajoniniai keliai padengti prispausto sniego sluoksniu, vietomis slidūs, provėžoti.

Žiemiškai geros eismo sąlygos yra Vilkaviškio rajone, čia valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, nėra kritulių.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų, ypač vykstančių vakarinėje šalies dalyje, prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Penktadienį Lietuvoje žemiausia oro temperatūra – nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio, pajūryje apie 2 laipsnius šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vietomis nedidelis sniegas, pajūryje – šlapdriba. Vėjas vakarinių krypčių, 5–10 m/s. Aukščiausia oro temperatūra 0–5 laipsniai šalčio, pajūryje 1–3 laipsniai šilumos.

Pilną straipsnį skaitykite: LRT.lt