Paskutinį kartą atnaujinta 2024 m. balandžio 3 d.
Įsigaliojimo data 2024 m. kovo 8 d.

Šioje privatumo politikoje aprašomos Jūsų informacijos, kurią renkame Jums naudojantis svetaine rokiskis.eu, rinkimą, naudojimą ir atskleidimą. Prisijungdami prie Paslaugos ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią privatumo politiką. Jei nesutinkate su tuo pačiu, nesijunkite ir nesinaudokite Paslauga.

Mes galime bet kada pakeisti šią privatumo politiką be išankstinio įspėjimo ir paskelbsime pataisytą privatumo politiką Paslaugoje. Patikslinta Politika galios 180 dienų nuo pataisytos Politikos paskelbimo Paslaugoje, o jūsų nuolatinė prieiga arba naudojimasis Paslauga po tokio laiko reikš, kad sutinkate su peržiūrėta Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

Mes ir mūsų partneriai gauname prieigą ir saugome informaciją įrenginyje, taip pat apdorojame asmens duomenis, tokius kaip slapukus, unikalius identifikatorius ir standartinę įrenginio siunčiamą informaciją arba naršymo duomenis, kad galėtume pasirinkti ir profiliuoti suasmenintą turinį ir skelbimus, matuoti turinį ir reklamos efektyvumą. , kurti ir tobulinti produktus.

Sutikdami su visais nustatymais, paspaudę toliau esantį mygtuką „Leisti visus slapukus”, galite sutikti, kad mes ir mūsų partneriai tvarkytų asmens duomenis, kaip aprašyta aukščiau.

Gavus neprivalomą jūsų sutikimą, mes ir mūsų partneriai galime naudoti tikslius geografinės vietos nustatymo ir identifikavimo duomenis nuskaitydami galutinius įrenginius.

Mūsų partneriai prašo sutikimo teikti asmens duomenis pasirinktais tikslais, tačiau taip pat remiasi teisėtais verslo interesais. Galite atsisakyti tvarkyti duomenis remdamiesi teisėtu pasirinktų partnerių interesu ir/arba pasirinktais tikslais.

Taip pat galite pasiekti išsamią informaciją ir pakeisti savo nuostatas prieš duodami arba atsisakydami duoti sutikimą. Tam tikram duomenų tvarkymui jūsų sutikimas nereikalingas, tačiau jūs turite teisę atsisakyti tokio tvarkymo. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo nuostatas ar net atmesti sutikimus, kurie anksčiau buvo duoti, vadovaudamiesi Privatumo politika.

Jūsų pasirinkimai, pateikti šioje svetainėje, yra nustatyti kaip sutikimas su paslauga. Tai reiškia, kad jūsų nustatymai nebus pasiekiami kitose svetainėse ir jūsų bus paprašyta nustatyti sutikimo nuostatas ir kitoms svetainėms bei teikėjams. Šioje svetainėje nustatytos nuostatos nebus taikomos kitoms svetainėms, turinčioms visuotinį arba paslaugų patvirtinimą.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Apie jus surinktą informaciją naudosime šiais tikslais:

  • Administracijos informacija
  • Tikslinė reklama
  • Svetainės apsauga

Jei norime naudoti jūsų informaciją bet kokiam kitam tikslui, prašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-iais), kuriam (-iems) duoti sutikimą, nebent iš mūsų reikalaujama kitaip įstatymas.

Jūsų teisės

Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų bendrinti (perkelti) jūsų asmeninius duomenis. informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@rokiskis.eu. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

Slapukai ir kt.

  • Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite mūsų slapukų politiką.

Saugumas

Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume mūsų kontroliuojamos jūsų informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

TrečIųjų šalių nuorodos ir jūsų informacijos naudojimas

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Ši privatumo politika neapima jokių trečiųjų šalių privatumo politikos ir kitos praktikos, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, kuri valdo bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per Paslaugoje esančią nuorodą. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Skundai, duomenų apsauga

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl pas mus turimos jūsų informacijos apdorojimo, galite rašyti el p. adresu info@rokiskis.eu. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.

Privatumo politika sukurta naudojant CookieYes.