“Rokiškio radijas” – ambicingas, ilgai brandintas jaunų bei entuziastingų rokiškėnų projektas.  „Apie tai, kad Rokiškio kraštas galėtų turėti savo radijo stotį galvojome jau ne vienerius metus, kūrėme įvairius planus, viską atidžiai planavome, tačiau tai itin laikui imlus procesas ir viskas užtruko gerokai ilgiau nei buvome numatę. Tai yra idėjinis projektas, radiją kuriame sau, savo bičiuliams ir kraštiečiams, todėl nesinori visko daryti bet kaip” – pasakojo “Rokiškio radijo” projekto vadovas Vygantas Diržys.

Įvairiapusė muzika, aktuali informacija, novatoriški sprendimai bei nuolatinis tobulėjimas – tokį projekto paveikslą piešia rokiškėnai. „Nors oficialus projekto startas yra 2016 birželio 1-oji, nusprendėme startuoti tyliai ir augti palaipsniui. Šiuo metu radijo eteryje daugiausiai skamba muzika, tačiau jau artimiausiu metu klausytojams pasiūlysime naujų radijo rubrikų, konkursų, o artėjant rudeniui numatomos ir pirmosios radijo laidos. Mūsų tikslas, kad „Rokiškio radijas“ būtų kasdienis rokiškėnų muzikinis palydovas, sukuriantis palankią atmosferą tiek darbui, tiek poilsiui. Tiesa, šiuo metu radijas transliuojamas tik internetu, tačiau tikslai ir siekiai kur kas didesni“ – šypsosi Vygantas.

„Rokiškio radijas“ subūrė stiprią entuziastingų žmonių komandą, turinčią didelę darbo su radijo stotimis patirtį, tačiau nuolat ieško bendraminčių, norinčių prisijungti, tobulėti ir augti kartu. „Norime į radijo veiklą įtraukti kuo daugiau rokiškėnų, savanorių, idėjinių žmonių, taip pat idėjos palaikymo tikimės  ir iš valstybinių institucijų, savivaldybės bei vietos verslininkų – esame tikri jog bendromis jėgomis galime sukurti savo kraštiečiams patinkančią radijo stotį, kuria didžiuotųsi visi Rokiškio krašto gyventojai. Mūsų durys visuomet atviros minčių, idėjų bei noro tobulėti turintiems žmonėms. Verta pažymėti, kad radijo stotis yra puiki vieta jaunam žmogui įgauti neįkainojamos patirties įvairiose srityse – bendravimas su žmonėmis, tekstų kūrimas, laidų rengimas, įgarsinimas, darbas įvairiomis garso apdorojimo programomis, organizacinė veikla ir daugelis kitų naudingų užsiėmimų. Galimybės – neribotos!“ – darbo radijo stotyje privalumus vardijo projekto vadovas.

Šiuo metu Rokiškio radijas transliacijos nevykdo. Tikros ir įvairios muzimos garsų siūlome klausytis LRT Opus

Keletas radijo stočių

ANIMA AMORIS Ambient

lclhst – Minimal, Techno, Electro Sets

Radio Must Athens

Systrum Sistum | SSR

Daugiau? Rasi čia.