Skip to content

Sekmadienį laukia saulėti ir žvarbūs orai, kitos savaitės pradžioje vietomis temperatūra nukris iki 11 laipsnių

Sekmadienį laukia saulėti, tačiau žvarbūs orai. Kaip LRT RADIJUI sakė Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė, pirmadienio naktį vietomis temperatūra gali nukristi ir iki 11 laipsnių šalčio.

Sekmadienio dieną turėtų pasirodyti nemažai saulės, ypač vakariniuose rajonuose, kiek mažiau jos sulauks pietrytiniai ir rytiniai šalies rajonai. Vietomis, būtent rytinėje šalies pusėje, pasnigs, bet kritulių nebus daug.

Kai kur išliks slidu dėl plikledžio. Vėjas išliks šiaurės vakarų krypties ir bus nestiprus, bet šaltokas.

Sekmadienio temperatūra pasiskirstys nuo 1 laipsnio šalčio prie jūros iki 6 laipsnių šalčio šiaurės rytiniuose rajonuose, vėsiausia bus Zarasuose ir Rokiškyje.

Kitos savaitės pradžia bus sausa.

Pirmadienį naktį vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, pasnigs nedaug ir tik kai kur. Vėjas bus vidutinio stiprumo ir pūs iš šiaurės vakarų ar šiaurės. Naktį temperatūra kris iki 4-9 laipsnių šalčio, vietomis Žemaitijoje gali būti ir 11 laipsnių šalčio.

Pirmadienio dieną negausaus sniego sulauks tik pajūris ir rytinis šalies pakraštys. Vėjas išliks šiaurės vakarų, šiaurės krypties, bus vidutinio stiprumo. Dieną temperatūra svyruos nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.

Antradienį snigs nedaug. Pūs šiaurės vakarų ir vakarų krypties vėjas. Naktį daug kur temperatūra svyruos tarp 4 ir 9 laipsnių šalčio.

Antradienio dieną pūs vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Dieną temperatūra pakils iki 0-5 laipsnių šalčio.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.