„Algoriddim” pristatė naują „djay” skirtą „Apple Vision Pro”, su „Apple Music” integracija

Algoriddim ir Apple dizaino apdovanojimą pelniusios „djay” programos kūrėjai, pristatė „djay”, skirtą „Apple Vision Pro”, su perkurta erdvine sąsaja, leidžiančia vartotojams miksuoti muziką savo kambaryje 3D patefono pagalba. Vartotojai gali groti įtraukiančiose aplinkose – nuo spalvingų erdvių kosmose iki festivalio viduryje dykumos su stulbinančiais šviesų šou po naktiniu dangumi. „Algoriddim” taip pat integravo „Apple Music” į visą „djay” produktų liniją, suteikdami naują būdą mėgautis muzika ir ja dalintis.

„Apple Music” integracija į „djay” „iPhone”, „iPad” ir „Mac” pasiekiama 167 šalyse, todėl „djay” naudotojai visame pasaulyje jau gali vos keliais bakstelėjimais prijungti savo „Apple Music” paskyrą tiesiai prie „djay” programos ir iškart gauti prieigą prie daugiau nei 100 milijonų dainų katalogo, įskaitant asmenines naudotojų bibliotekas. Žmonėms, kurie tiesiog nori atsilošti ir turėti nenutrūkstamą mėgstamų „Apple Music” dainų muzikos miksą, „djay” funkcija „Automix” parenka tarpusavyje derančius kūrinius ir automatiškai juos jungia derindama ritmiką ir specialiuosius efektus.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti „djay”, skirtą „Apple Vision Pro”. Jos naujoviška erdvinė sąsaja siūlo visiškai naują būdą mėgautis muzika ir žymi naują skyrių didžėjavimo raidoje”, – sakė „Algoriddim” generalinis direktorius Karimas Morsy. „Apple Music” integravimas į visą „djay” produktų liniją yra svarbus etapas „Algoriddim” misijoje padaryti didžėjavimą prieinamą visiems.”

  • 3D grotuvai: sąveikaukite su virtualiais patefonais vilkdami adatėlę arba sukdami vinilą taip, lyg naudotumėte fizinį grotuvą.
  • Aplinka: Galite Grožėtis dinamiškais šviesos šou ir LED panelėmis, kurios realiuoju laiku reaguoja į jūsų pasirodymą ir atspindi šiuo metu grojamos dainos nuotaiką.
  • Scenos: Sujunkite virtualųjį pasaulį su realiuoju, projektuodami mirguliuojantį disko rutulį į savo tikrąją gyvenamąją erdvę.
  • Gestais paremta dainos peržiūra: Peržiūrėkite būsimus kūrinius natūraliu gestu, laikydami ausines prie ausies.
  • Vizualinis garso valymas: Žvilgsnio ir prisilietimo gestais lengvai naršykite po dainą.
  • Muzikos biblioteka: Peržiūrėkite grojaraščius naudodami akių judesius. Pasirinkite, ieškokite ir įtraukite dainas į eilę paprastu prisilietimu.
  • 3D vinilas su viršelio paveikslėliu: Skaitmeninę muzikos kolekciją paverskite vizualiai patrauklia 3D vinilinių plokštelių aibe su originaliais meno kūriniais ir vinilo grioveliais.
  • 3D vilkimas ir nuleidimas: patirkite taktilinį muzikos džiaugsmą vilkdami dainą iš jos įmautės ir dėdami plokštelę ant patefono, imituodami fizinę sąveiką su vinilinėmis plokštelėmis.
  • Pasaulinio lygio garso ir 3D grafikos variklis: Išgyvenkite garso ir vaizdo tobulumą su itin mažu vėlavimu ir didelės skiriamosios gebos 3D grafika kartu su tokiomis sudėtingomis funkcijomis kaip automatinis ritmo ir tempo nustatymas, filtrai, kilpų kūrimas, garso normalizavimas ir laiko tempimas, kuriuos užtikrina „zplane’s élastique Pro V3”, pažangūs garso efektai ir sklandūs perėjimai.

„Algoriddim” programą „djay” galima nemokamai atsisiųsti iš ” App Store”. Papildoma „Pro” prenumerata už 6,99 USD / 6,99 EUR / 6,99 GBP per mėnesį arba 49,99 USD / 49,99 EUR / 48,99 GBP per metus suteikia visapusišką prieigą prie visų „djay Pro” funkcijų „Apple Vision Pro”, „Mac”, „iPad”, „iPhone”, „Android” ir „Windows”.

Visą „djay Pro” prenumeratą galima išbandyti nemokamai per 7 dienas. Esami „Apple Music” prenumeratoriai gali gauti išskirtinę 2 mėnesių nemokamą visos „djay Pro” prenumeratos bandomąją versiją.

Apie „djay” „djay” yra daugkartinis „Apple” dizaino apdovanojimų laimėtojas. Ją galima naudoti staliniuose, mobiliuosiuose ir erdviniuose įrenginiuose, todėl ją pamėgo milijonai didžėjų ir muzikos entuziastų visame pasaulyje.

Apie „Algoriddim

2006 m. įkurta „Algoriddim” kuria pasaulinio lygio muzikos ir grafikos programas staliniams, mobiliesiems ir erdviniams įrenginiams. Jos misija – panaikinti ribas tarp vartotojo ir profesionalaus lygio programinės įrangos, kad būtų sukurtas pasaulis, kuriame kiekvienas žmogus gali būti menininkas ir išreikšti save per muziką.

„Apple”, „Apple Music”, „Apple Vision Pro”, „Mac”, „iPhone” ir „iPad” yra „Apple Inc.” prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse bei regionuose. „App Store” yra „Apple Inc.” paslaugų ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse bei regionuose. Visi kiti čia paminėti prekių ženklai, bendrovių pavadinimai, produktų ir technologijų pavadinimai yra atitinkamų savininkų nuosavybė.

Pasidalink šiuo turiniu