Andrius Mamontovas Ilzenbergo dvare – „VIENAS. VASARA“.

Andriaus Mamontovo išskirtinis koncertas po atviru dangumi Ilzenbergo dvare rugpjūčio 3 dieną. Legendinės dainos, nauji kūriniai ir unikalus interaktyvus formatas - nepraleiskite! #AndriusMamontovas #koncertas #Ilzenbergas

Muzikos magija Ilzenbergo dvare

Rugpjūčio 3 dieną Lietuvos-Latvijos pasienyje, Rokiškio rajono perle – Ilzenbergo dvare, bus neįprastas muzikos renginys, kurį žada atnešti nepakartojamas emocijas ir nuostabią atmosferą daugiau nei 40 metų scenoje žengiantis Andrius Mamontovas. Tai bus ketvirtasis koncertinis turas „VIENAS. VASARA”, kuris šįkart leis klausytojams patirti intymią ir jaukią ryšio su atlikėju patirtį bei mėgautis muzika po atviru dangumi.

Sena ir nauja

Koncerto scenoje Andrius Mamontovas pasirodys vienas, primindamas 1995 m. solinio albumo „Pabėgimas” pristatymo koncertų atmosferą. Šiame renginyje skambės ne tik gerai žinomos ir visų mylimos dainos, bet ir visiškai nauji bei mažai kam girdėti kūriniai, kurie neabejotinai paliks įspūdį kiekvienam klausytojui.

Unikalus šio koncerto formatas leis žiūrovams aktyviai dalyvauti renginyje – jie turės galimybę užduoti klausimus atlikėjui, rašydami juos ant lapelių, o pauzėse tarp dainų išgirs Andriaus Mamontovo atsakymus. Tai suteiks ne tik galimybę artimiau pažinti atlikėją, bet ir sukurs ypatingą ir asmenišką ryšį su muzikantu.

Romantiškas koncertas po atviru dangumi

Viena iš šio koncertinio turo išskirtinumų yra tai, kad jie vyks po atviru dangumi, leisdami klausytojams mėgautis muzika ir gamtos grožiu tuo pačiu metu. Ilzenbergo dvaro teritorija, įsikūrusi tarp Ilgio ir Apvaliojo ežerų, su savo estetišku peizažu, ąžuolais ir dvaro takeliais, sukurs nepakartojamą atmosferą koncertui.

Praktinė Informacija

Renginio organizatoriai kviečia visus dalyvius pasirūpinti patogumu bei komfortu – esant šlapioms ar vėsioms orų prognozėms, patariama pasiimti lietpalčius ar kitas priemones, kurios užtikrins patogų renginio metų.

Bilietai į šį koncertą gali būti sėdimi ar stovimi, su sėdimomis vietomis turint ribotą kiekį. Taigi, norintys užtikrinti geriausią vietą renginyje, turėtų pasirūpinti bilietų įsigijimu iš anksto. Taip pat būtina prisiminti, kad artėjant koncertui bilietai gali brangti.

Sutikimas dėl nuotraukų ir video Įrašų

Pirkdami bilietus į šį renginį, dalyviai sutinka, kad jie gali būti nufilmuoti ar nufotografuoti, o gauta medžiaga gali būti naudojama viešai be papildomo sutikimo socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje. Tačiau, jeigu kuri nors iš dalyvių nenorės būti fotografuotas ar filmuotas, organizatorius prašo informuoti apie tai iš anksto.

Rugpjūčio 3 dieną Lietuvos-Latvijos pasienyje, Ilzenbergo dvare, visi muzikos mylėtojai turės unikalioje galimybėje patirti ne tik neįprastą koncerto formatą, bet ir mėgautis nuostabiu vasaros vakaru su Andriumi Mamontovu. Šis renginys, kupinas magijos ir emocijų, tikrai užfiksuoja savo vietas kultūros renginių kalendoriuose.

Pasidalink šiuo turiniu