Baltarusija atnaujino savo karo doktriną: sudarė teisines galimybes į Ukrainą kariauti Rusijos pusėje siųsti savo karius

Amerika svarsto naujus ginklų pirkimus Ukrainai, Baltarusija keičia karinę doktriną, kad galėtų siųsti karius į Ukrainą, o kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė kaltina Vakarus per menka parama Kyjivui.
Baltarusija atnaujino savo karo doktriną ir suteikė teisines galimybes siųsti savo karius į Ukrainą kovoti Rusijos pusėje.
Gegužės 12 dieną kartu su prezidento rinkimais vyks ir referendumas dėl daugybinės pilietybės įteisinimo. Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė LRT RADIJUI sako, kad pilietybės klausimu sistemoje yra chaoso, nes šiuo metu keli žmonės gali turėti kelias pilietybes neturėdami jokio ryšio su Lietuva, o po 1990-ųjų emigravusiems tokia galimybė nesuteikta. Atkurti Lietuvos pilietybę, net atsisakius kitos valstybės paso, paprastai trunka apie pusmetį.
Pusšimtis Seimo narių ragina Lietuvos prekybos tinklus žymėti prekes, kurių gamintojai iki šiol tiekia gaminius Rusijos rinkai. Tai ne pirmas toks raginimas, tačiau anksčiau prekybos tinklai siūlymą ignoravo.
Baltarusių nepriklausoma žiniasklaida atskleidė, kaip žmonės verbuojami rengti provokacijas Lietuvoje.
Ar 50 tūkst. eurų suma suvilios medikus dirbti Rokiškyje?
Ved. Liepa Želnienė

Parengta remiantis: LRT.lt

Pasidalink šiuo turiniu