„CBet Rally Rokiškis“ pilna video apžvalga

Sveiki, automobilių sporto entuziastai! 🎥 Dalinamės naujausiu „Aš ralistas“ kanalo vaizdo įrašu, kuriame apžvelgiamas ketvirtasis 2024 m. Lietuvos ralio čempionato etapas, vykęs Rokiškyje. Ralį sudarė 10 greičio ruožų, kurių bendras ilgis siekė 1004,3 km. Iš viso startavo 67 automobiliai, o finišą pasiekė tik 36.

Savaitgalį Rokiškyje vyko ketvirtasis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas „CBet Rally Rokiškis“. Ralio nugalėtojais tapo Vladas Jurkevičius ir Aisvydas Paliukėnas, kurie lyderystę išlaikė abi ralio dienas.

Ralio varžybose startavo 90 ekipažų, tačiau trečdalis jų dėl gedimų ar incidentų finišo nepasiekė. Pirmąją ralio dieną dalyvių laukė penki greičio ruožai, kurių bendras ilgis siekė 50 kilometrų. Jurkevičius ir Paliukėnas, vairuodami „Škoda Fabia R5“, jau pirmąją dieną pademonstravo savo meistriškumą, laimėdami du pačius ilgiausius 18 km greičio ruožus. Jie baigė dieną su 23 sekundžių pranašumu prieš artimiausius konkurentus Giedrių Notkų ir Dalį Strižaną. Trečioje vietoje liko Rokas Steponavičius ir Dovydas Ketvirtis, atsilikę 7 sekundėmis.

Antrąją dieną ralio dalyviai turėjo įveikti dar 10 greičio ruožų, kurių bendras ilgis siekė 90 kilometrų. Ekipažams teko kovoti tiek naujuose, tiek legendiniuose šio ralio greičio ruožuose, įskaitant garsųjį Vaidoto Žalos vardu pavadintą trampliną. Įveikę visus iššūkius, Jurkevičius ir Paliukėnas ne tik išlaikė lyderių poziciją, bet ir dar labiau padidino savo pranašumą. Jie finišavo su 43 sekundžių persvara, sukaupta per 140 km greičio ruožų.

Kova dėl antrosios vietos šeštadienį buvo itin įtempta. Giedrius Notkus ir Dalius Strižanas, gavę dešimties sekundžių baudą už taisyklių pažeidimą, nukrito į trečiąją vietą, leisdami Rokui Steponavičiui ir Dovydui Ketvirčiui pakilti į antrąją poziciją. Nors Notkus dar bandė atsikovoti prarastą poziciją, paskutiniame greičio ruože Steponavičius sugebėjo grįžti į antrą vietą ir finišuoti su dviejų sekundžių persvara prieš Notkų.

Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato absoliučioje įskaitoje nugalėjo Beno Šimkaus ir Vaido Pauliko ekipažas su „Mitsubishi Lancer EVO“. Jie 35 sekundėmis aplenkė Darių Sukacką ir Ernestą Česoką. Trečiąją vietą užėmė Mindaugas Grikienis ir Donatas Gaidelis.

Ralio rezultatai parodė, kad kovos buvo intensyvios ir kupinos netikėtumų, tačiau Vladas Jurkevičius ir Aisvydas Paliukėnas savo meistriškumu dominavo nuo pradžios iki galo, pelnytai tapdami šių varžybų čempionais.

Šiame „Aš ralistas“ kanalo vaizdo įraše apžvelgiamas ketvirtasis 2024 m. Lietuvos ralio čempionato etapas, vykęs Rokiškyje.

Ralį sudarė 10 greičio ruožų, kurių bendras ilgis siekė 1004,3 km. Iš viso startavo 67 automobiliai, o finišą pasiekė tik 36.

• Larch 8 klasė: Marius Dainys ir Almantas Beniauskas

Ralio sprinto dalyviai lenktyniavo nepilną antrą ralio dieną. Iš 23 startavusių ekipažų finišavo tik 16. Nugalėjo Benas Šimkus ir Vaidas Paulikas su „Mitsubishi“.

Vaizdo įraše aptariamos šios temos:

• Giedriaus Notkaus bauda už dalyvavimą neoficialiame tramplino išbandyme prieš ralį.
  • Vlado Jurkevičiaus dominavimas ralyje ir jo pergalė bendroje įskaitoje.
  • Įtempta kova dėl antros vietos tarp Giedriaus Notkaus ir Roko Steponavičiaus.
  • Deivido Gezevičiaus ir Nedo Radiškausko kova dėl ketvirtos vietos.
  • Ralio sprinto rezultatai

Įdomūs faktai:

• Rokiškis ralis yra ilgiausias ir sunkiausias iš visų Lietuvos ralio etapų.
  • Šiame ralyje dalyvavo svečias iš Latvijos.
  • Ralio metu buvo daug avarijų, o keli automobiliai patyrė didelių nuostolių.

Ralio Rokiskis 2024 buvo įdomus ir įtemptas renginys, kuriame netrūko dramos ir azarto. Nugalėtojai pelnytai iškovojo savo pergales, o kiti dalyviai parodė savo meistriškumą ir atkaklumą.