„Dviejų knygų pašnekesys“: Alvydas Šlepikas, Herkus Kunčius

Gegužės 15 d. 17:30 val. Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje įvyks knygų pristatymo renginys, kuriame dalyvaus rašytojai Alvydas Šlepikas ir Herkus Kunčius. Šie autoriai aptars savo naujausius kūrinius: Šlepiko apsakymų rinkinį „Namas anapus upės“ ir Kunčiaus romaną „Litbelas. Neišnešiotas vaiduoklis“. Renginys yra dalis Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos projekto „Maža žemėlapyje, didi pasaulyje“, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos ir Panevėžio miesto savivaldybės.

Alvydas Šlepikas yra žinomas Lietuvoje ir užsienyje, jis yra poet, prozininkas, scenarijų autorius bei režisierius. Naujai išleista jo knyga „Namas anapus upės” yra apsakymų rinkinys, kuriose gvildenamos atskirties, išsilaisvinimo ir bėgimo nuo kaltės temos. Tekstai pasižymi realistišku pasakojimu, praturtintu sapniškomis nuotraukomis, fantastiniais vaizdais ir paslaptingumu, o siužetas stebina netikėtumais ir nelauktomis atomazgomis.

Herkus Kunčius, žinomas prozininkas, dramaturgas ir eseistas, pristatys savo naujausią romaną „Litbelas. Neišnešiotas vaiduoklis”. Šis kūrinys pasakoja apie trumpai gyvavusią kvazivalstybę – Lietuvos ir Baltarusijos Sovietų Socialistinę Respubliką, kuri buvo kuriama po Rusijos bolševikų spaudimu. Kūrinys perteikia absurdo ir smurto, kaip valios įtvirtinimo įrankio, temas.

Pasidalink šiuo turiniu