„Mama Mums Rūpi” ir Rokiškio mamų klubas kviečia – ėjimo renginys Rokiškyje!

Švęskime Pasaulinės mamų psichikos sveikatos dieną kartu! Džiaugiamės kviesdami mamas su mažyliais ir paaugliais į ėjimo renginį L. Šepkos parke ir toliau – iki Rokiškio krašto muziejaus. Renginyje vyks MMR projekto pristatymas, edukacinis užsiėmimas, bei piknikas su skanumynais ir žaidimais. Ateikite pasidalinti patirtimi ir palaikyti mamas!

Mamos kartais eina, kartais bėga, dažnai pavargsta, retai pailsi,.. tačiau keliasi vėl, kasdien kartodamos tą patį paskui savo mažylius. Motinystė – kartais ėjimas, bet dažnai – bėgimas šalia, paskui, priekyje. Žinome, kad buvimas tėvais suteikia visą emocijų spektrą. Liūdesys, nuovargis, neviltis, nerimas, depresyvumas – taip pat dalis motinystės. Tad kviečiame prisiminti ir paskatinti mamas rūpintis savimi skiriant laiko įvairioms patinkančioms veikloms savo resursų atstatymui.


Šiemet, švęsdami Pasaulinės mamų psichikos sveikatos dieną Lietuvoje, rengiame ėjimo renginį, kuriame laukiame visų mamų su mažyliais bei paaugusiais vaikais, nes MAMOS MUMS RŪPI! Ateikite, pabūkime kartu, pasidalykime patirtimi ir palaikykime mamas.

PROGRAMA:
13:00 susitikime L. Šepkos parke. Susipažinkime.
13:10 Keliaukime kartu iki Rokiškio krašto muziejaus.
14:00 MMR projekto pristatymas Spiečiuje
14:10 Edukacinis užsiėmimas „Dovana Rokiškio miesto gimtadieniui“
Piknikas su kava, arbata, vaišėmis bei „Žaidimuok ” žaidimais.

Ketinančius dalyvauti prašome registruotis šioje nuorodoje, tai padės mums planuoti dalyvių skaičių:
https://docs.google.com/…/11kFpOaRgIayLJ4b4SlUqBZ7…/edit

Užsiregistravę dalyviai el.paštu po renginio gaus partnerių dovanas!
Registracija neįpareigoja jūsų dalyvauti, bet labai lauksime!

SVARBU! Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami patvirtinate sutikimą dėl vaizdinės medžiagos naudojimo ateityje.
TURITE KLAUSIMŲ DĖL RENGINIO ROKIŠKYJE? Kreipkitės el. p.: Inga Belovienė

Pasidalink šiuo turiniu