Kaip naudoti dirbtinį intelektą rinkodaroje?

Dirbtinis intelektas yra neįkainojama priemonė, leidžianti optimizuoti verslo veiklą ir rinkodarą bei pasiekti puikių rezultatų greičiau ir efektyviau. Atvykite į mokymus su Aurimu Pauliumi Girčiu ir sužinokite, kaip pritaikyti šiuos įrankius savo veikloje bei kurti sėkmingą prekės ženklą ir verslą internete. Tai puiki galimybė įgyti reikiamų žinių ir įgūdžių, kad jūsų verslas taptų dar efektyvesnis ir konkurencingas šiame sparčiai besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Rokiškio „Spiečius” kviečia į renginį

Šiandieninėje verslo aplinkoje, kurioje technologijos nuolat tobulėja ir informacija tampa vis svarbesnė, dirbtinis intelektas (DI) tampa neatskiriamu verslo ir rinkodaros dalimi. Tai įrankis, kuris gali suteikti įspūdingą pranašumą konkurencijos aplinkoje, teikdamas galimybę kurti efektyvius strategijas, generuoti inovatyvius sprendimus ir gerinti rezultatus.

Iššūkiai ir galimybės naudojant DI versle

Neretai susiduriame su iššūkiais, kai kalbama apie dirbtinio intelekto įrankių naudojimą versle. Kokių įrankių pasirinkti? Kaip suteikti tinkamas ir tikslias užduotis dirbtiniam intelektui, kad jo sukurtas turinys būtų ne tik naudotinas, bet ir naudingas? Tačiau naudojant tinkamus DI įrankius ir mokant, kaip su jais dirbti, galima sukurti prekės ženklą nuo nulio ir vos per valandą pradėti internete funkcionuojantį verslą su aiškiai apibrėžta tikslinė auditorija, interneto svetaine ir turiniu reklamoms.

Mokymai su Aurimu Pauliumi Girčiu

Šiame renginyje galėsite susipažinti su dirbtinio intelekto įrankiais ir sužinoti, kaip juos naudoti savo versle bei rinkodaroje. Mokymuose su lektoriu Aurimu Pauliumi Girčiu, skaitmeninės rinkodaros agentūros „APG Media“ vadovu, gilinsitės į tokias temas:

  • Skirtingi DI įrankiai skirtingose stadijose: sužinosite, kokie dirbtinio intelekto įrankiai yra tinkami skirtinguose verslo žingsniuose ir kaip juos efektyviai panaudoti.
  • Tikslingų užduočių formulavimas: mokysitės, kaip svarbu tikslingai suformuluoti užduotis dirbtiniam intelektui, kad jis galėtų efektyviai kurti turinį.
  • Prekės ženklo, svetainės ir reklaminio turinio kūrimas su DI: sužinosite, kaip galima kurti prekės ženklą, svetainę ir turinį reklamoms naudojant dirbtinio intelekto įrankius.

Aurimas Paulius Girčys yra specialistas, kuris efektyviai naudoja dirbtinio intelekto įrankius savo kasdieniame darbe bei dalinasi jų galimybėmis konferencijose Lietuvoje bei užsienyje.

Registracija į renginį

Renginys yra nemokamas, tačiau norint dalyvauti, būtina užsiregistruoti. Registracija įvyksta adresu: https://shorturl.at/zfaaw.

Pasidalink šiuo turiniu