Kino filmas MILIJONIERIAUS PALIKIMAS

2024 m. gegužės 14 d. 18 val. Rokiškio kultūros centro Didžiojoje salėje Žanras: Komedija Sukurta: Lietuva Režisierius: Tadas Vidmantas Vaidina: Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė Kino teatruose nuo: 2023-12-29 Trukmė: 1 val. 24 min. Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Pats sau milijonierius“ scenaristas ir režisierius Tadas Vidmantas vėl mus juokina.

Nuoširdžiai juokingoje jo komedijoje „Milijonieriaus palikimas“ po padu žmonos Simos (Ineta Stasiulytė) laikomas kaimietukas Kęstas (Giedrius Savickas) ir jo netikėtai atsiradęs brolis, miestietis Vincas (Audrius Bružas) paveldi po penkis milijonus dolerių.

Dėdė iš Amerikos broliams, palieka ne tik krūvą pinigų. Kad gautų palikimą, Kęstas ir Vincas turi atlikti daugybę keistų užduočių.

Kad jos būtų tinkamai įvykdytos, Kęstą ir Vincą prižiūrės geraširdė notaro dukra Justė (Dovilė Kundrotaitė). O užduotys – vieną už kitą keistesnės: vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, įlipti į karvės blyną ir padaryti dar krūvą neįmanomų dalykų. Kaip jiems seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks paimti milijonus? O gal jie taps tikrais broliais?

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų. Režisierius: Tadas Vidmantas Vaidina: Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė

Bilieto kaina 6,5 Eur. Bilietus galite įsigyti: Internetu: ticketmarket.lt Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 16–18 val. ir 1 val. prieš mokamą renginį.

Pradžia: 2024-05-14 18:00:00
Pabaiga: 2024-05-14 19:30:00

Vieta: Rokiškio Kultūros Centras

Parengta remiantis Rokiškio Kultūros Centro informacija.

Pasidalink šiuo turiniu