Konferencijoje – dėmesys technologinių naujovių taikymui socialiniame darbe

konferencijoje – dėmesys technologinių naujovių taikymui socialiniame darbe

Technologinių naujovių taikymas socialiniame darbe, jų įtaka keičiant ir formuojant sąveikas, santykius, intervencijas ir praktiką, etinių dilemų sprendimai ir paslaugų kokybė užtikrinimas – apie tai ir dar daugiau kalbės į Vilniaus universiteto (VU) ir Europos socialinio darbo tyrimų asociacijos organizuojamą tarptautinę konferenciją susirinkę jos dalyviai. Konferencija Vilniuje vyks balandžio 17-19 d., jos atidaryme dalyvaus ir sveikinimo žodį tars socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Šių metų konferencijoje „Ateities vizija: Socialinio darbo tyrimai ir diskursas vykstant Ketvirtajai pramonės revoliucijai“ (Envisioning Future: Social Work Research and Discourse in the Age of Industry 4.0) daugiausiai dėmesio bus skiriamaą technologinių naujovių taikymui socialiniame darbe, kaip jos keičia ir formuoja sąveikas, santykius, intervencijas ir praktiką, kaip gali būti sprendžiamos etinės dilemos ir užtikrinama paslaugų kokybė. Renginyje laukiama daugiau nei pusės tūkstančio dalyvių iš Europos šalių, taip pat Izraelio, JAV, Kanados, Japonijos ir kt.

Europos socialinio darbo mokslinių tyrimų konferencija yra didžiausias metinis socialinio darbo mokslininkų tyrėjų renginys Europoje, sudarantis galimybes tarptautinės mokslininkų bendruomenės nariams pristatyti savo naujausių tyrimų rezultatus, pasidalinti tyrimų atlikimo patirtimi, susipažinti bei užmegzti bendradarbiavimo ryšius ir tinklus.

Konferencijoje bus pristatyti 370 žodinių ir 50 stendinių pranešimų, vyks 10 simpoziumų ir 10 darbo grupių. Visą informaciją apie konferenciją galite rasti ir sekti jos internetiniame puslapyje: https://www.ecswr2024.eu/  

VU dalyvavo konkurse ir laimėjo teisę 2024 metų konferenciją organizuoti Vilniuje.

Atnaujinimo data: 2024-04-04

Šaltinis: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Pasidalink šiuo turiniu