Mirė buvęs Rokiškio rajono meras Masiulis

Antradienio rytą pranešta, kad po sunkios ligos mirė buvęs Rokiškio rajono meras Vytautas Masiulis, rašo „Gimtasis Rokiškis“. Jam buvo 68-eri.
1995–1999 m. V. Masiulis ėjo Rokiškio rajono mero pareigas, vėliau yra kandidatavęs Seimo rinkimuose, rodo VRK duomenys.
„Aš buvau pirmasis rajono savivaldybės meras po penkiasdešimties komunistinio valdymo metų ir atėjęs iš Sąjūdžio. Buvau dešinysis radikalus ir pasiruošęs keisti, eiti pirmyn. Man teko kovoti, laužyti seną ir sustabarėjusią sistemą. Ėmiausi iniciatyvų keisti miesto veidą, rekonstruoti Nepriklausomybės aikštę. Stengiausi dirbti rajono žmonėms, netarnauti buvusiai sistemai. Kai visa tai tapo nebeįmanoma, atsistatydinau. Kai kurių bandymas mane paveikti nesutrukdė pasiekti svarbiausią įmanomą rezultatą – rajoną ištraukėme iš bankų paskolų“, – yra sakęs V. Masiulis. Jį cituoja „Gimtasis Rokiškis“.
Kaip skelbiama viešojoje erdvėje, buvęs Rokiškio meras dalyvavo „Sąjūdžio“ veikloje, buvo Tėvynės sąjungos partijos vienas iš steigėjų, 1991–1995 m. buvo Rokiškio rajono savivaldybės tarybos deputatu.
1985 m. baigė Vilniaus inžinerinio statybos instituto statybos organizavimo ir ekonomikos specialybę, įgijo inžinieriaus ekonomisto kvalifikaciją.

Parengta remiantis: LRT.lt

Pasidalink šiuo turiniu