Orientacinis žaidimas SURASK EUROPOS SĄJUNGĄ

Minėkime Lietuvos ES narystės 20-metį ir Europos dieną Rokiškio dvare! Ieškokite atsakymų į Europos Sąjungos istorijos paslaptis su žaidimu „Surask Europos Sąjungą muziejuje“ gegužės 1–9 dienomis.

Šiemet gegužės 1 dieną minėsime 20-metį, kuomet Lietuva tapo pilnateise Europos Sąjungos nare. Europos Sąjunga – Europos valstybių sąjunga, į kurią susibūrusios šalys siekia kartu palaikyti taiką ir gerovę. 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roeberas Šumanas iškėlė Europos integracijos idėją. Būtent šią dieną yra švenčiamas Europos Sąjungos gimtadienis ir Europos diena.

Švęsdami Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dieną ir Europos dieną, gegužės 1–9 dienomis kviečiame į orientacinį žaidimą Rokiškio dvare „Surask Europos Sąjungą muziejuje“. Ar žinote kokios Europos valstybės miesto vardu yra pavadintas vienos iš Rokiškio dvare esančios patalpos stilius? O ar tikrai Rokiškio dvare buvo Nyderlandų dailininkų darbų? Kviečiame surasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus! Taisykles išgirsite ir žaidimo korteles atsiimsite atvykę į Rokiškio krašto muziejų.

Pasidalink šiuo turiniu