Rokiškio moksleivės Vilniuje domėjosi žurnalistikos ir komunikacijos specialistų darbo ypatumais

rekordinį moliūgų derlių užauginę rokiškėnai jais išpuošė sodybą ir dalijasi gardžios moliūgienės receptu

Lapkričio 15 d. Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Irena Matelienė ir keturios Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos moksleivės dalyvavo dienos išvykoje Vilniuje. Afroditė Tuskaitė, Akvilė Siniauskaitė, Austėja Kepenytė ir Vesta Stunžėnaitė savanoriauja skyriuje. Merginos domisi žurnalistika, įsijungia į mūsų skyriuje vykdomus komunikacijos projektus. Susitikimuose domėtasi žurnalistikos ir komunikacijos skirtumais, šios srities specialistų darbo ypatumais, taip pat rinktos idėjos ir patarimai Rokiškio rajono savivaldybės komunikacijai. Susitikimus padėjo organizuoti Vilniuje gyvenantys ir  žiniasklaidos įmonėse dirbantys kraštiečiai Ruslanas Iržikevičius ir Vakaris Deksnys.

Vertingų įžvalgų ir patirties pavyzdžių pateikė Lietuvoje lyderiaujančios strateginės ir integruotos komunikacijos agentūros „Publicum“ direktorius Ričardas Jarmalavičius. Įdomi diskusija apie šiandienos žurnalistiką ir komunikaciją vyko Žurnalistų namuose su Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku Dainiumi Radzevičiumi, interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ direktoriumi Juozu Ruzgiu ir Medijų rėmimo fondo direktoriumi Ruslanu Iržikevičiu. Išvykos dalyvės turėjo galimybę apžiūrėti abi naujienų portalo „Lrytas“ redakcijas, kur susitiko su vyriausiuoju redaktoriumi Tautvydu Mikalajūnu ir ekonomikos bei verslo žurnalistu Vakariu Deksniu. Susitikimai tęsėsi naujienų portalo „Delfi.lt“ redakcijoje su politikos naujienų redaktore Dainora Pankūne ir naujienų agentūros ELTA direktoriumi Vytautu Bruveriu.

Gauti patarimai pravers gerinant savivaldybės komunikaciją oficialioje svetainėje ir socialiniuose tinkluose, kuriant naujo Rokiškio rajono savivaldybės gyventojų įtraukties portalo https://dalyvauk.rokiskis.lt/ struktūrą ir turinį. Šis portalas sukurtas įgyvendinant laimėtą GovTech Lab konkursą ir po testavimo veiks toliau. Portalui reikia nuolatos kurti aktualų informacinį turinį, kuris būtų įdomus visų amžiaus grupių gyventojams. Iš savanoriaujančių merginų tikimasi prisidėjimo kuriant turinį jaunimo ir vaikų grupėms, taip pat ir kitų amžiaus grupių turinį. Inovatyvių idėjų taip pat prireiks rengiantis 525-ajam Rokiškio miesto gimtadieniui.

Baigiantis išvykos dienai, Vilniaus Antakalnio kapinėse dalyvės pagerbė a.a. Irenos Jasiūnaitės atminimą. Rokiškio krašto garbės pilietė mirė prieš dvejus metus, lapkričio 15-ąją.

Šaltinis: rokiskis.lt

Žyma:
Pasidalink šiuo turiniu