„Rokiškio sūris“ įsigis savų akcijų už 6 mln. eurų

Photo by Jan Huber on Unsplash

Rokiškis, 2024 m. gegužės 17 d. – Viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje „Rokiškio sūris“ praneša apie planus įsigyti dalį savo akcijų. Numatoma, jog savų akcijų įsigijimui bus skirta 5,996 mln. eurų.

Akcijos bus superkamos per „Nasdaq Vilnius“ biržos oficialaus siūlymo rinką nuo gegužės 20 d. iki gegužės 24 d. Įsigijimo kaina už vieną 0,29 euro nominalios vertės akciją sieks 2,2 euro. Šiuo metu biržoje vienos įmonės akcijos kaina yra 2,86 euro.

Savų akcijų įsigijimui „Rokiškio sūris“ yra skyręs 17,15 mln. eurų rezervą. Šį sprendimą ketvirtadienį priėmė įmonės valdyba.

Kaip anksčiau skelbta, balandžio viduryje iš „Rokiškio sūrio“ pasitraukė strateginė investuotoja – didžiausia pasaulyje pieno eksportuotoja Naujosios Zelandijos kompanija „Fonterra“, valdžiusi 10 proc. įmonės akcijų.

„Rokiškio sūrio“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq Vilnius“ biržos Oficialiajame prekybos sąraše.

Svarbu: Ši informacija yra parengta remiantis viešai prieinama informacija ir nėra laikoma investavimo patarimu. Prieš priimdami bet kokius investavimo sprendimus, turėtumėte atlikti savo tyrimą ir pasikonsultuoti su finansų patarėju.

Parengta remiantis: LRT.lt

Pasidalink šiuo turiniu