Rokiškyje – žiemiški peizažai: žemę nuklojo sniegas

rokiškyje – žiemiški peizažai: žemę nuklojo sniegas

Dalį Lietuvos gyventojų ketvirtadienio ryte pasitiko šviežiai iškritęs sniegas. Daugiausia sniego krito Elektrėnuose, Varėnoje, Vilniuje, Lazdijuose, Birštone, Alytuje ir Kaišiadoryse. Ketvirtadienį rytuose ir šiaurėje gali pasitaikyti šlapdriba ir sniegas, o penktadienį kritulių bus nedaug, bet šiaurės rytiniuose rajonuose išliks sniego tikimybė. Vėjas rims, temperatūra kils nuo 1 laipsnio šalčio iki 9 laipsnių šilumos.

Nors kalendorinis ruduo dar tik įpusėjo, dalis Lietuvos gyventojų ketvirtadienio ryte išvydo šviežiai iškritusį sniegą. Kaip LRT RADIJUI anksčiau sakė Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikas Tadas Kantautas, sniego sulaukė rytinio pakraščio, šiaurės rytinių rajonų gyventojai.

Iškritusio sniego vaizdais „Facebook“ grupėje „Orų entuziastai“ dalinosi ir Zarasų, Švenčionių, Rokiškio rajonų gyventojai.

Tuo metu LHMT feisbuke informuoja, kad per pastarąją parą daugiausia kritulių iškrito Elektrėnuose, Varėnoje, Vilniuje, Lazdijuose, Birštone, Alytuje ir Kaišiadoryse (20–24 mm).

Mišrių kritulių pasitaikyti gali ir ketvirtadienį. Rytiniuose ir šiauriniuose rajonuose pasirodys šlapdriba, sniegas, čia plona sniego danga gali išsilaikyti. Temperatūra 0–5 laipsniai šilumos, pūs stiprokas šiaurės rytų vėjas.


Penktadienį kritulių bus nedaug, tik kai kur. Vyraus lietus ir šlapdriba, bet šiaurės rytiniuose rajonuose kai kur išliks ir sniego tikimybė. Vėjas rims, temperatūra naktį nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 šilumos, vėsiausia bus šiauriniuose rajonuose. Dieną 1–6 laipsniai šilumos. Pietiniame pakraštyje – 7–9 laipsniai šilumos.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Pasidalink šiuo turiniu