Sekminės Žiobiškyje 2024

2024 m. gegužės 19 d., Žiobiškio šilelyje, adresu Šilo g. 4, vyks išskirtinė kultūrinė šventė – Sekminės. Renginys prasidės 12:30 šv. Mišiomis Žiobiškio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, kurias lydės bendruomenės dvasingumas ir susikaupimas.

Po mišių, 14:00, Šilelyje įvyks Sekminių koncertas, kuriame savo meninius sugebėjimus demonstruos Rokiškio kultūros centro kolektyvai. Scenoje pasirodys vaikų folkloro ansamblis RATATUTO vadovaujamas A. Kežutienės, Bajorų teatras ŠNEKUTIS su vadove N. Čirūniene, folkloro ansamblis VENGERINĖ ir Juodupės kaimo kapela JADUPĖLA, abu vadovaujami A. Kežutienės. Taip pat pasirodys Juodupės miestelio bendruomenės kvartetas ROMANTIKA, vadovaujamas V. Zazirsko.

Šventės metu lankytojai galės mėgautis ne tik muzika, bet ir įvairiomis edukacinėmis veiklomis, taip pat apsilankyti ŠILELIO TURGELYJE, kur bus galima įsigyti vietinių amatininkų ir ūkininkų prekių. Šventinis renginys bus papildytas tradicine kiaušiniene, kuria galės mėgautis visi dalyviai.

Primename, kad renginys yra nemokamas, ir visi šventės akimirkos bus užfiksuotos fotografijose bei vaizdo įrašuose įstaigos viešinimo tikslais.

Kviečiame visus praleisti šią šventinę dieną Žiobiškyje, mėgaujantis muzika, bendruomeniškumu ir gamtos grožiu. Tai puiki proga atsipalaiduoti ir patirti tikrą lietuvišką kultūrą!

Pasidalink šiuo turiniu