„Rokiškio arena“ – Rokiškio daugiafunkcinio sporto centro statybos

Rokiškio miestas džiaugiasi netrukus turėsiantis naują sporto šventovę – daugiafunkcę sporto salę. Nuo lapkričio mėnesio gyventojai aktyviai siūlė savo idėjas, kaip pavadinti šį modernų kompleksą. Sulaukta įvairių, išradingų variantų, atspindinčių Rokiškio dvasią ir sporto entuziazmą.

Tarp populiariausių pasiūlymų buvo „RoKiškis“ sporto salė, „RokSporta“, „Roko Kiškis sporto arena“, „Roksis“, „RokFit sporto centras“ ir netgi intriguojantis „Tyzenhauzas“. Visgi, po ilgų diskusijų ir apmąstymų, komisija nusprendė rinktis lakonišką ir skambų pavadinimą – „Rokiškio arena“.

Naujoji „Rokiškio arena“ ne tik taps sporto entuziastų meka, bet ir svarbiu miesto bendruomenės centru, kur vyks koncertai, parodos ir kitos kultūrinės veiklos. Statybų darbai sparčiai vyksta ir tikimasi, jog jau 2025 metais Rokiškio miestas galės didžiuotis šia modernaus dizaino ir funkcionalumo sporto arena.

„Rokiškio arena“ – tai ne tik naujas pastatas, bet ir naujos galimybės sportui, sveikatingumui ir aktyviam laisvalaikiui visiems Rokiškio krašto žmonėms!

Pasidalink šiuo turiniu