Verslumo įgūdžių programa „Startuok nuo 50+” Rokiškyje

Penkios savaitės mokymų verslumo įgūdžiams vyresniems nei 50 m. asmenims. Gyvai ir nuotoliniu būdu „Spiečius“ Rokiškyje

Verslumo įgūdžių programa „Startuok nuo 50+” ir Rokiškyje gyvai Inovacijų agentūra kviečia 50 m. ir vyresnius asmenis dalyvauti verslumo įgūdžių programoje „Startuok nuo 50+”. „Startuok nuo 50+” – tai praktiniais pavyzdžiais paremta, intensyvi ir įtraukianti mokymų programa, kurios dalyviai įgis esmines verslo kūrimui ir vystymui skirtas žinias bei praktinius įgūdžius, užmegs vertingas verslo pažintis bei galės individualiai konsultuotis jiems rūpimais klausimais.

Kur vyks?

Programa gegužės mėnesį taip pat vyks gyvai 6-iuose bendradarbystės centruose „Spiečius“:
Vienas iš jų Rokiškio „Spiečius“ (Tyzenhauzų g. 6, Rokiškis).

Mokymų temos:

  • Verslo tikslų formavimas
  • Verslo modelis ir strategija
  • Finansinis planavimas
  • Klientų paieška ir pritraukimas (rinkodaros pradmenys)
  • Profesionalaus verslo pristatymo įgūdžių ugdymas

Kas gali dalyvauti programoje?

  • 50 m. ir vyresni smulkiojo ir vidutinio verslo statusą turintys fiziniai arba juridiniai asmenys (turintys jau verslą).
  • 50 m. ir vyresni fiziniai asmenys, turintys tik konkrečių verslo idėjų, kurias norėtų vystyti programos metu (neturintys verslo).

Svarbiausia – noras mokytis!

Programa „Startuok nuo 50+”, vykdoma Inovacijų agentūros, siūlo intensyvius mokymus 50 metų ir vyresniems asmenims, norintiems įgyti ar patobulinti verslumo įgūdžius. Programa apima penkias savaitines penkių valandų trukmės paskaitas, kuriose dalyviai mokysis verslo tikslų formavimo, verslo modeliavimo ir strategijos kūrimo, finansinio planavimo, klientų paieškos ir pritraukimo bei verslo pristatymo įgūdžių. Be grupinių ir individualių užduočių, dalyviai taip pat galės gauti iki trijų valandų individualias konsultacijas su ekspertais.

Programa vyks gyvai šešiuose „Spiečiaus“ bendradarbystės centruose Lietuvoje, įskaitant Rokiškį, ir taip pat bus formuojama nuotolinė grupė. Tai puiki proga smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams bei asmenims su verslo idėjomis ne tik mokytis, bet ir užmegzti naujas verslo partnerystes, gauti patarimus iš verslo lyderių ir mentorų bei patirties iš kitų dalyvių.

Mokymai prasideda jau gegužės mėnesį
Dalyvavimas nemokamas, dar turime laisvų vietų!
Norite registruotis rašykite el.p. rokiskis@spieciai.lt
Skambinkite tel. +370 614 93081

Pasidalink šiuo turiniu