Skip to content

Rokiškio Dvare -virtualios realybės filmas ANGELŲ TAKAIS

Rokiškio krašto muziejus – 11.24 – 11.25
Tyzenhauzų g. 5, Rokiškis

M. K. Čiurlionio mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš tiesų, šiomis dienomis viskas kitaip – daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Mūsų pasaulis subyrėjęs į atskiras simfonijos dalis. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą, harmoningesnį pasaulį. Matę filmą neleis pameluoti, kad kelionė tame pasaulyje, po daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų, – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.

Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti nuo kasdienybės ir pabūti šviesoje.

Seanso trukmė – 45 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takas“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai.

Skambant paties autoriaus ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60 žinomų garsaus Lietuvos menininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką

Bilietų kainos

Elektroniniai bilietai:
Standartinis bilietas – ̶1̶8̶€̶ 15€
Lengvatinis bilietas* – 10€
*Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą, POLA kortelę arba mokytojo (darbuotojo) pažymėjimą.

Kasoje:
Standartinis bilietas – 18€
Lengvatinis bilietas* – 10€*
*Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą arba mokytojo (darbuotojo) pažymėjimą.

Bilietai – bilietai parduodami internetu, drauge rezervuojant peržiūros laiką. Taip pat galima Įsigyti bilietus seansų vietoje už šiek tiek didesnę kainą, tik jeigu yra laisvų vietų. Atsiskaitymas vietoje – tik bankine kortele, grynieji nėra priimami.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį apdovanojimą už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už profesinę meistrystę.

*Lengvatiniai bilietai galioja tik turint moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą, POLA kortelę arba mokytojo (darbuotojo) pažymėjimą.