Atviros dienos kaime Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje

Šiandien mes norime Jums pristatyti vieną unikalų Lietuvos kaimo vietovę – Salų dvarą. Dvaras yra įsikūręs didžiausioje Lietuvoje gyvenamoje ežero saloje, o iš paukščio skrydžio matome net Lietuvos valstybės kontūrus. Dvaro rūmai pralenkti klasicistinio stiliaus, o šalia jų įsikūręs įspūdingas parkas su 1888 m. atnaujinta medine Šv. Kryžiaus bažnyčia.

Šiuo metu Salų dvaras yra ne tik gamtos prieglobstis, bet ir kultūros ir laisvalaikio rezidencija, priklausanti Rokiškio tautodailininkų sąjungai. Dvaro parkas yra gyvas, pilnas įvairių gyvūnų, tokių kaip stručiai, alpakos ir net žalčiai. Taip pat čia vyksta įvairios edukacijos, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Dvaro veikloje galima dalyvauti įvairiose edukacijose – nuo tapybos šokoladu iki morkų šokolado gamybos. Be to, yra galimybė pasimokyti kaip liejami natūralaus bičių vaško žvakės arba sudaryti natūralaus bičių vaško ir kavos tirščių kompoziciją.

Salų dvaro restorane aptarnauja net robotukė katytė „Bella”, kuri ne tik pristato maistą, bet ir bendrauja su mažaisiais dvaro lankytojais. Lankytojus dvaro veikla laukiama kasdien nuo 10 iki 18 val., o norintieji gali užsisakyti gido paslaugą arba net likti nakvoti dvaro įrengtuose kambariuose.

Gegužės mėnesį edukacijoms taikoma 10 proc. nuolaida. Daugiau informacijos apie Salų dvarą galite rasti jų internetiniame puslapyje arba oficialioje „Facebook” puslapyje. Edukacijoms reikalinga išankstinė registracija, tad nepamirškite susisiekti su dvaro darbuotojais tel. nr. +37060557502 ar el. paštu info@saludvaras.lt.

Pradžia: 2024-05-17 10:00:00
Pabaiga: 2024-05-19 20:00:00

Vieta: Kaštonų g. 13, Salos, Rokiškio r., LT-42314

Parengta remiantis Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijos informacija.

Pasidalink šiuo turiniu