Trijų savaičių pauzė Rokiškio didžiojoje „Maxima“

„Maxima“ Rokiškyje atnaujinimo darbai: birželio 18 d. pirkėjai vėl bus laukiami. Platesnis asortimentas, šviežumas, kulinarijos pasirinkimai. Aukštesnio lygio apsipirkimo patirtis.

Didžioji „Maxima“ Rokiškyje, Respublikos g. 111B, nuo gegužės 27 d. trumpam užveria duris pirkėjams – prasideda trijų savaičių atnaujinimo darbai. Planuojama, kad atnaujinta ir moderni dviejų X parduotuvė vėl pasitiks lankytojus birželio 18 d.

Po atnaujinimo parduotuvė taps šviesesnė ir erdvesnė. Bus atnaujinta visa šaldymo įranga, o pirkėjams bus siūlomas dar platesnis prekių asortimentas: sezoniniai vaisiai ir daržovės, šviežias maistas, bei gausus jau paruoštų kulinarijos ir konditerijos gaminių pasirinkimas. Pirkėjai galės mėgautis lietuviškos mėsos bei sūrių asortimentu, o „Maxima“ meistrų paruošti kulinarijos gaminiai bus sveriami ir pakuojami pagal klientų pageidavimus. Taip pat parduotuvės lentynose bus galima rasti veganiškų produktų, egzotiškų „Pasaulio skonių“ linijos prekių bei sveikesnių alternatyvų, tokių kaip produktai be cukraus ar gliuteno.

Ši trijų savaičių pauzė leis „Maxima“ Rokiškyje pasiūlyti dar aukštesnio lygio apsipirkimo patirtį ir patenkinti įvairiausius pirkėjų poreikius.

Pasidalink šiuo turiniu