Mokymai „Jaunimo galimybės, kas tiktų man?”

Gegužės 11-12 dienomis, kviečiame turiningai praleisti laisvalaikį mokymuose „Jaunimo galimybės, kas tiktų man?”. 2024 metais jauni žmonės turi labai daug įvairių galimybių išsakyti savo nuomonę, savanoriauti, dalyvauti projektuose užsienyje, įgyvendinti savo idėjas ir iniciatyvas. Informacijos sraute lengva pasimesti, o apie galimybes žino ne visi. Tie kurie žino įgija daug patirties, įgūdžių, žinių, kurios vėliau būna labai naudingos studijuojant, dirbant, kuriant projektus ar net įgyvendinant verslo idėją.

Jei nori sužinoti, kokių galimybių neturėjo tavo tėvai, o tu turi, šie mokymai yra skirti tau! Tad kviečiame skubiai registruotis ir produktyviai praleisti savaitgalį!

Mokymai vyks gegužės 11-12 d. RJOS „Apvalus stalas” patalpose – Sąjūdžio a. 1. Dalinis įnašas: 3 eur. Lektorius: Nerijus Miginis. Registracija – https://forms.gle/wguubionPk3fxXH9A. Nedelskite, dalyvių skaičius ribotas! Registracija užsidaro: gegužės 9 d.

Mokymai yra projekto ,,RJOS „Apvalus stalas” veiklos kokybės gerinimas ir plėtra ” dalis. Projektą bendrai finansuoja Jaunimo Reikalų Departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Rokiškio rajono savivaldybė.

Pradžia: 2024-05-11 10:00:00
Pabaiga: 2024-05-12 15:00:00

Vieta: Respublikos g.94, 42136 Rokiskis, Lithuania

Parengta remiantis Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalus stalas” informacija.

Pasidalink šiuo turiniu