Virtualios realybės filmas ŽAISTI GYVENIMĄ – Rokiškyje

Unikali galimybė Rokiškyje išvysti didelio populiarumo sulaukusį virtualios realybės filmą ŽAISTI GYVENIMĄ, kuriame atgyja menininko Algio Kriščiūno paveikslų istorijos

Tik gegužės 3–4 dienomis Rokiškio krašto muziejuje
Nuo 12 iki 18 val. penktadienį ir nuo 10 iki 18 val. šeštadienį vyks virtualios realybės kino filmo ŽAISTI GYVENIMĄ seansai
Bilietus įsigyti galite ir renginio vietoje, atsiskaitymas tik bankinėmis kortelėmis.

Virtualiosios realybės filmas Rokiškyje

Naujosios technologijos nuolat keičia mūsų požiūrį į tai, kaip patiriame pasaulį ir meno kūrinius. Vienas iš pačių įdomiausių pokyčių pramogų industrijoje yra galimybė patirti kino siužetą ne tik kaip pasyvus stebėtojai, bet ir kaip aktyvūs dalyviai. Tai tampa realybe su virtualiosios realybės technologija, kuri leidžia žiūrovams įsitraukti į filmo veiksmą 360 laipsnių kampu. Pristatome naujausią Lietuvos kino pramonės perlą – filmą „Žaisti gyvenimą”, kuris išnaudoja virtualiosios realybės galimybes ir suteikia žiūrovams išskirtinį kino patyrimą.

Kas yra virtualioji realybė?

Virtualioji realybė (VR) yra technologija, kuri sukuria dirbtinį, bet labai realaus pasaulio atvaizdą, leidžiantį žmonėms jame dalyvauti ir sąveikauti. Ši technologija yra plačiai panaudojama pramogų ir edukacijos srityse, nes ji suteikia unikalią galimybę patirti netikėtus ir įdomius įvykius.

Algio Kriščiūno paveikslai kino siužete

„Žaisti gyvenimą” yra virtualiosios realybės filmas, sukurtas remiantis gerbiamo menininko Algio Kriščiūno tapybos darbų motyvais. Šis filmas ne tik žavisi menininko kūryba, bet ir suteikia galimybę žiūrovams iš arti patirti jo paveikslų gyvumą.

Kino patirtis VR technologijos pagalba

Užsidėjus VR įrangą – akinius ir ausines, žiūrovas gali įsiskverbti į filmo siužetą ir tapti jo dalimi. Vaizdas apsupa visas regos lauką, o garsai paaštrina pojūčius, todėl kino seansas tampa intensyvesnis ir įtraukiantis.

Įdomūs faktai apie „Žaisti gyvenimą”

„Žaisti gyvenimą” yra sukurtas lietuvių kino profesionalų komandos, įskaitant kompiuterinės grafikos ir animacijos specialistus.
Filmą įgarsino gerai žinomi lietuviai aktoriai Inga Jankauskaitė ir Mantas Jankavičius.
Algio Kriščiūno paveikslų gyvumą filmo metu sustiprina režisūrinių sprendimų choreografija bei specialiai parašytas muzikinis garso takelis.

Virtualiosios realybės filmų populiarumas Lietuvoje sparčiai auga. Šie filmai suteikia žiūrovams galimybę patirti kino pasaulį visiškai nauju, inovatyviu ir įtraukiančiu būdu. Naujos technologijos ne tik praturtina kino pramonę, bet ir leidžia menininkams pristatyti savo kūrybą visiškai nauju būdu.

„Žaisti gyvenimą” yra puikus pavyzdys, kaip virtualioji realybė gali pakeisti kino patyrimą. Šis filmas ne tik suteikia žiūrovams unikalią galimybę patirti menininko darbus iš arti, bet ir atveria duris naujoms kino industrijos galimybėms. Būdami kino entuziastai ar tiesiog ieškodami naujovių, verta išbandyti VR filmų patirtį ir išsiaiškinti, kaip tai gali praturtinti jūsų kino žiūros patyrimą.

Virtualioji realybė įsiveržia į mūsų kasdienybę ir pramogų sritį su vis didesniu užmoju, o „Žaisti gyvenimą” yra tik vienas iš pavyzdžių, kaip ši technologija keičia filmo pasaulį. Sėdėdami patogiai savo namuose ar kinuose, galite patirti nuotykius ir įspūdžius, kurių anksčiau nebuvo galima patirti. Tai tik pradžia, ir ateityje tikimasi dar daugiau stebuklingų kino kūrinių, kurie jums suteiks unikalias patirtis ir iššūkius.

Pasidalink šiuo turiniu