XII-asis Aukštaitijos regiono gabių muzikai mokinių festivalis 2024

Gegužės 15 d., trečiadienį, 15 valandą, Rokiškio Krašto Muziejuje vyks dvyliktasis „TALENTAI-2024“ Aukštaitijos gabusių muzikos mokinių festivalis. Šis renginys, kurio organizatorius – Rokiškio Rudolfo Lymano Muzikos Mokykla, suburs talentingiausius muzikantus iš viso Aukštaitijos regiono.

Festivalyje dalyvaus mokiniai iš Anykščių, Biržų Vlado Jakubėno, Ignalinos Miko Petrausko, Kėdainių, Kupiškio, Pasvalio, Panevėžio, Utenos ir Zarasų Fausto Latėno muzikos bei meno mokyklų. Šie jaunieji atlikėjai pasirodys su įvairiomis muzikinėmis kompozicijomis, pristatydami savo išskirtinius talentus bei įgūdžius.

Renginio metu lankytojai galės mėgautis įvairių muzikos stilių atlikimais, nuo klasikinės muzikos iki moderniųjų kūrinių. Tai puiki proga pamatyti, kaip auga ir tobulėja jaunoji muzikantų karta.

„TALENTAI-2024“ festivalis – tai ne tik muzikos šventė, bet ir puiki galimybė muzikos mokytojams, studentams ir visiems muzikos mylėtojams susitikti, dalintis patirtimi ir įkvėpimu.

Kviečiame visus muzikos gerbėjus apsilankyti Rokiškio Krašto Muziejuje ir palaikyti jaunuosius Aukštaitijos talentus. Įėjimas į renginį yra nemokamas.

Pasidalink šiuo turiniu