Kviečiame Rokiškėnus dalyvauti pirmajame Pilietiškumo egzamine!

Krašto apsaugos ministerija kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM visus šalies gyventojus kviečia pasitikrinti savo pilietines žinias. Egzamine kviečiami dalyvauti visi, mylintys savo šalį ir norintys tapti dar geresniais jos piliečiais.


Kiekvienas kartais susimąsto, ką reiškia būti pilietiškam ir kaip galima prisidėti prie savo šalies gerovės bei gynybos. Atsižvelgiant į šiuolaikines geopolitines aplinkybes, šie klausimai tampa ypač aktualūs. Todėl Krašto apsaugos ministerija (KAM) kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu organizuoja pirmąjį Pilietiškumo egzaminą, skirtą visiems piliečiams.

Šis inovatyvus renginys įvyks gegužės 14-ąją, minint Pilietinio pasipriešinimo dieną. Renginio metu visi norintys, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos, kviečiami atlikti egzaminą internetu, kuris leis pasitikrinti ir papildyti žinias apie pilietiškumą, valstybės gynybą, mobilizaciją bei kitas svarbias sritis. Tai puiki proga ne tik išbandyti savo žinias, bet ir sužinoti, kaip kasdienėse veiklose galime prisidėti prie bendro šalies saugumo ir gerovės stiprinimo.


Registracija į pirmąjį Pilietiškumo egzaminą jau vyksta! Egzaminas, skirtas įvairioms dalyvių kategorijoms (moksleiviai, studentai, verslo atstovai ir kt.), vyks gegužės 14 d. nuo 8 iki 18 val. Lietuvos laiku, truks 40 min. Užduotys bus vienodos visiems, neatsižvelgiant į kategoriją. Geriausiam dalyviui kiekvienoje kategorijoje atiteks prizai, skatinantys pilietinį ir fizinį aktyvumą – išmanieji laikrodžiai. Aktyviausios mokyklos ir organizacijos komandos taip pat bus apdovanotos. Laimėtojai bus paskelbti per 3 dienas po egzamino, o apdovanojimai įvyks gegužės 29 d. Vilniuje.

Pasidalink šiuo turiniu